O nas

Kancelaria Prawno – Księgowa Terrach Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie to rodzinna firma z tradycjami, działająca na rynku od 2007 roku. Jednak początki jej działalności datuje się od roku 1994. Wtedy to obecny Lider Kancelarii Teresa Królica założyła jednoosobowy podmiot gospodarczy pod nazwą Firma Rachtema.

Początek był bardzo skromny, lokalik o powierzchni 7 m² i obsługa dwóch podmiotów gospodarczych. Troska o komfort i dążenie do zadowolenia klientów spowodowały, że Rachtema szybko zdobyła uznanie i z jednoosobowego podmiotu rozrosła się w podmiot wieloosobowy.

W roku 2007 zapadła decyzja o przekształceniu Firmy w spółkę prawa handlowego. Obecnie spółka posiada dwa lokale, które stanowią jej własność.

Siedziba spółki mieści się w dzielnicy Mirów, a biuro obsługujące interesantów znajduje się w samym centrum miasta przy ulicy Generała Józefa Zajączka 11 lok.1.

Do dyspozycji klientów jest zespół – połączenie doświadczenia i profesjonalizmu z młodością – który tworzą: doradca podatkowy, radca prawny, rzecznicy patentowi, specjaliści do spraw finansowych, kadr i płac, ZUS – u oraz ekonomiści.

Zapraszamy Państwa do współpracy opartej na partnerskich relacjach i rzeczowych argumentach.